Idź w dół

Archiwum - 2020-03

Condo, apartament wakacyjny z podziałem zysków, czy mieszkanie na własny użytek? Nie wiesz, w jaki typ nieruchomości zainwestować? Zajrzyj do naszej bazy wiedzy! Poniżej znajdziesz zestawienie artykułów, z których dowiesz się wszystkiego na temat nieruchomości wakacyjnych. Naszym celem jest dopasowanie inwestycji do potrzeb i możliwości Klienta.

28
03

Lokalizacja - 11 czynników, na które powinieneś zwrócić uwagę przy zakupie apartamentu w condohotelu - cz. 3/11

Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja - powiedział Conrad Hilton, znany hotelarz na pytanie, jakie trzy czynniki są najważniejsze przy wyborze nieruchomości pod inwestycję. Nie da się zaprzeczyć, że jest to jedno z kryteriów, na jakie potencjalny inwestor powinien zwrócić uwagę w pierwszej kolejności przy zakupie apartamentu wakacyjnego. Co to jednak dokładnie oznacza i czy rzeczywiście zawsze należy kupować apartamenty z widokiem na morze w pierwszej linii brzegowej?

17
03

Koronawirus, nieruchomości i turystyka - przegląd informacji

Drodzy Klienci i Sympatycy, sytuacja w kraju staje się coraz trudniejsza z uwagi na przyrost liczby zachorowań spowodowanych przez koronawirusa i przestój w gospodarce. Wszyscy zadajemy sobie pytanie: "Jak długo to potrwa?", "Ile firm utraci płynność finansową?", "Czy moja firma przetrwa ten kryzys?".

14
03

Operator hotelowy - 11 czynników, na które powinieneś zwrócić uwagę przy zakupie apartamentu w condohotelu - cz.2/11

Operator hotelowy i jego doświadczenie są niewątpliwie jednym z najważniejszych kryteriów, jakimi powinieneś kierować się przy wyborze apartamentu. To od operatora zależy, czy Twoja inwestycja będzie funkcjonowała sprawnie i bezproblemowo przynosząc oczekiwane dochody.

07
03

Inwestor i sposób finansowania inwestycji - 11 czynników, na które powinieneś zwrócić uwagę przy zakupie apartamentu w condohotelu - cz.1/11

Rozpoczynamy cykl edukacyjny "11 czynników, na które powinieneś zwrócić uwagę przy zakupie apartamentu w condohotelu". Będzie to zestawienie kilkunastu aspektów w formie krótkich artykułów, które zainteresowany chcący zakupić apartament ze stałą stopą zwrotu powinien wziąć pod uwagę. Niektóre będą zapewne dość oczywiste, inne mniej. Na koniec cyklu wszystkie wskazówki zbierzemy w jeden artykuł, poszerzający nieco tematykę. Mamy nadzieję, że wskazówki przyczynią się do podjęcia dobrej decyzji zakupowej. Zapraszamy do lektury - dziś #1 - Inwestor i finansowanie inwestycji.