Idź w dół

Redaktor - Barbara Wysocka

Condo, apartament wakacyjny z podziałem zysków, czy mieszkanie na własny użytek? Nie wiesz, w jaki typ nieruchomości zainwestować? Zajrzyj do naszej bazy wiedzy! Poniżej znajdziesz zestawienie artykułów, z których dowiesz się wszystkiego na temat nieruchomości wakacyjnych. Naszym celem jest dopasowanie inwestycji do potrzeb i możliwości Klienta.

29
05

Indeksacja czynszu o wskaźnik inflacji - 11 czynników, na które powinieneś zwrócić uwagę przy zakupie apartamentu w condohotelu - cz. 9/11

Indeksacja czynszu o wskaźnik inflacji – często pomijany w umowach a bardzo ważny czynnik, decydujący o realnej wartości otrzymywanego czynszu w skali wieloletniej.

19
05

Zapisu umowy najmu - 11 czynników, na które powinieneś zwrócić uwagę przy zakupie apartamentu w condohotelu - cz. 8/11

Podstawowym parametrem, na jaki zwracają uwagę Kupujący apartament ze stałą stopą zwrotu, jest zazwyczaj rentowność. Jednak ta liczba to nie wszystko! Na jakie inne zapisy umowy najmu powinieneś zwrócić uwagę przy zakupie? Odpowiedź poniżej.

28
03

Lokalizacja - 11 czynników, na które powinieneś zwrócić uwagę przy zakupie apartamentu w condohotelu - cz. 3/11

Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja - powiedział Conrad Hilton, znany hotelarz na pytanie, jakie trzy czynniki są najważniejsze przy wyborze nieruchomości pod inwestycję. Nie da się zaprzeczyć, że jest to jedno z kryteriów, na jakie potencjalny inwestor powinien zwrócić uwagę w pierwszej kolejności przy zakupie apartamentu wakacyjnego. Co to jednak dokładnie oznacza i czy rzeczywiście zawsze należy kupować apartamenty z widokiem na morze w pierwszej linii brzegowej?