Idź w dół

O nas

Property&Homes to zespół wykwalifikowanych specjalistów zajmujących się obrotem nieruchomościami od kilkunastu lat. Segmentem apartamentów wakacyjnych, condo- i aparthoteli zajmujemy się od początku jego istnienia na polskim rynku. Znamy większość inwestycji tego typu już funkcjonujących i powstających obecnie w Polsce.

Rentowności z inwestycji
5-10%
Rentowności z inwestycji osiągają nasi klienci
Najlepsze inwestycje w ofercie
100
Tyle inwestycji mamy w swojej ofercie
Wieloletine dowiadczenie w branży
17
Lat w branży i doświadczenia
Zadowoleni klienci
450
Zrealizowanych transakcji

Poznaj nasz zespół

Paulina Gliszczyńska

Prezes Zarządu
Doradca ds. inwestycji

Ukończyła studia wyższe na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu ze stopniem magistra, specjalizacja hotelarstwo. Następnie studia podyplomowe z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, wydział Prawa i Administracji.
Zdała egzamin państwowy i uzyskała licencję Pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 16848.

Swoje doświadczenie zdobywała pracując dla największego biura pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Polsce, początkowo na stanowisku doradcy ds. nieruchomości, a następnie na stanowisku starszego managera ds. nieruchomości inwestycyjnych. Od 2014 roku współpracuje z Property&Homes – Apartamenty. Zajmuje się sprzedażą apartamentów wakacyjnych i inwestycyjnych oraz doradztwem w tym zakresie. Od 2018 roku współwłaściciel w spółce Property&Homes.


Prywatnie mama dwójki wspaniałych córek. W wolnych chwilach lubi oddawać się narciarstwu i podróżom.

Barbara Wysocka

Założyciel
Doradca ds. inwestycji

Ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, studia podyplomowe z zakresu Pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i Zarządzania nieruchomościami w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Zdała egzamin państwowy i uzyskała licencję Pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 13878.

Obrotem nieruchomościami zajmuje się od 2008 roku. Początkowo związana kilka lat z największym sieciowym pośrednikiem w Polsce, na stanowiskach doradcy ds. nieruchomości, kierownika i dyrektora kilku oddziałów spółki. Od 2014 roku założyciel spółki, odpowiedzialna za rozwój filii Property & Homes - Apartamenty. Zajmuje się sprzedażą apartamentów wakacyjnych i inwestycyjnych oraz doradztwem dla inwestorów w zakresie inwestycji typu condo i aparthotelowych.

Zainteresowana rynkiem condo- i aparthoteli w Polsce i za granicą, sprzedażą i marketingiem, prywatnie podróżnik i miłośnik długodystansowych rajdów na orientację.

Wiktoria Witucka

Asystent doradcy ds. Nieruchomości

Ukończyła studia wyższe na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu ze stopniem inżyniera na kierunku inżynierii zarządzania. Obecnie studiuje na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu w zakresie finansów i rynków finansowych.

Od 2019 roku pracuje w Property&Homes zdobywając doświadczenie oraz poszerzając wiedzę pod okiem specjalistów z zakresu rynku nieruchomości. Zajmuje się wsparciem zespołu w zakresie sprzedaży apartamentów wakacyjnych i inwestycyjnych oraz doradztwem w tym zakresie, wsparciem w akcjach marketingowych, kompletacją dokumentów i załatwianiem spraw urzędowych oraz obsługą biura.

Zainteresowana rynkiem nieruchomości wakacyjnych i inwestycyjnych oraz tematyką rynków finansowych. Prywatnie miłośniczka jazdy konnej.

Ewa Bełz

Doradca ds. apartamentów wakacyjnych

Ukończyła studia wyższe na wydziale Turystyki i Rekreacji Wyższej Szkoły Hotelarstwa w Poznaniu. W sprzedaży pracuje od 2005 roku, natomiast obrót nieruchomościami od dłuższego czasu był dla niej interesujący. Poszerza wiedzę w tym temacie, szkoli się, podnosi kompetencje oraz stawia na rozwój osobisty.

Aktualnie współpracuje z Property&Homes. Zajmuje się sprzedażą apartamentów wakacyjnych i inwestycyjnych oraz doradztwem w tym zakresie.

Prywatnie – mama, miłośniczka podróży, psychologii biznesu, zdrowego jedzenia oraz sportów wodnych.

Monika Liborio-Kołodziejczak

Doradca ds. apartamentów wakacyjnych

Ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Wrocławskim w zakresie ekonomii, oraz w Wyższej Szkole Zarządzania i Marketingu a także studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu w zakresie zarządzania. Sprzedażą zajmuje się od 2002 roku. Od 2010 roku działa w sektorze kompleksowej obsługi apartamentów wakacyjnych a obrót nieruchomościami od kilku lat jest dla niej bardzo ważnym działem życia. Bardzo dobra znajomość rynku, zaangażowanie oraz rzetelnie przedstawiane informacje uważa za największe wartości w obsłudze klienta. Na bieżąco analizuje rynek nieruchomości, poszerza wiedzę w tym temacie, podnosi kompetencje oraz stawia na rozwój osobisty.

Aktualnie współpracuje z Property&Homes. Zajmuje się sprzedażą apartamentów wakacyjnych i inwestycyjnych oraz doradztwem w tym zakresie.

Prywatnie – miłośniczka gór oraz podróży tych dalekich i bliskich a także sportów zimowych oraz wodnych.

Jarosław Kołodziejczak

Doradca ds. apartamentów wakacyjnych

Ukończył studia wyższe na Politechnice Wrocławskiej na wydziale zarządzania i marketingu. Od 2010 r. aktywnie działa na rynku nieruchomości wakacyjnych zapewniając kompleksową obsługę ruchu turystycznego w tym segmencie. Na bieżąco analizuje rynek nieruchomości, poszerza wiedzę w tym temacie, podnosi kompetencje oraz stawia na rozwój osobisty.

Aktualnie współpracuje z Property&Homes. Zajmuje się sprzedażą apartamentów wakacyjnych i inwestycyjnych oraz doradztwem w tym zakresie.

Prywatnie - miłośnik wycieczek górskich, podróży "na własną rękę" oraz motoryzacji.

Marika Bonkowska

Doradca ds. apartamentów wakacyjnych

Absolwentka uniwersytetu warmińsko-mazurskiego w Olsztynie na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi oraz zarządzanie przedsiębiorstwem w warunkach integracji europejskiej.
Po kilku latach w sprzedaży jako przedstawiciel handlowy zasiliła załogę Property&Homes jako doradca.

Zajmuje się sprzedażą apartamentów wakacyjnych i inwestycyjnych oraz doradztwem w tym zakresie.
Osoba o szerokim wachlarzu umiejętności, potrafiąca odnaleźć się w każdej sytuacji. Potrafi spojrzeć na każdy problem z boku i z dystansem doradzić optymalne rozwiązanie. Wszystkie podjęte zadania doprowadza do końca, wkładając w nie 100% energii. Nie uznaje półśrodków w działaniu.

Prywatnie miłośniczka kotów, Góry Żar, książek kryminalnych i gotowania.

Karina Michalska-Chopliani

Doradca ds. nieruchomości

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na kierunku ogrodnictwo, specjalność kształtowanie terenów zieleni. Po kilku latach prowadzenia własnej działalności z zakresu projektowania ogrodów postanowiła zgłębić interesujący ją temat nieruchomości i zrobić licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami PFRN.

Od 2023 roku współpracuje z Property&Homes jako doradca do spraw nieruchomości na terenie Poznania i okolic. Cechuje ją pracowitość, kreatywność oraz szczegółowość, co pozwala jej skutecznie zarządzać procesem sprzedaży nieruchomości i dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb klientów.

Prywatnie - mama trójki dzieci, miłośniczka Gruzji, sportów wodnych i książek o tematyce rozwoju osobistego.

Ilona Wierzchowska

Doradca ds. nieruchomości

Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, gdzie uzyskała tytuł magistra logopedii w 2003 roku na Wydziale Pedagogiki i Psychologii. Edukacyjne fundamenty umożliwiły rozwijanie się w różnych dziedzinach zawodowych, w których kluczowa jest komunikacja interpersonalna. W swojej karierze miała okazję pracować w dużych korporacjach takich jak Legal & General czy UBS oraz w branży hotelarskiej pełniąc kierownicze stanowiska m.in: Kierownika Operacyjnego w sieci PURO i Dyrektora Hotelu Stary Rynek w Holiday Park & Resort.

Obecnie pełni funkcję Doradcy ds. Nieruchomości w Property & Homes, gdzie wykorzystuje swoje doświadczenie i pasję do pomocy klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości. Oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie kupna i sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego. Współpracuje z klientami, architektami oraz kierownikami budowy, aby zrealizować wspólnie ustalone cele. Zawsze gotowa dzielić się moją wiedzą i doświadczeniem, aby sprostać oczekiwaniom klientów i partnerów biznesowych.

Prywatnie szczęśliwa mama i żona. Wszystko co robi związane jest z zamiłowaniem do opiekowania się ludźmi i chęcią dbania o ich dobre samopoczucie. Wolny czas poświęca zdrowemu żywieniu i ziołolecznictwu.

Należymy do

Skontaktuj sie z nami i zacznij
skutecznie inwestować swój kapitał