Idź w dół

O nas

Property&Homes to zespół wykwalifikowanych specjalistów zajmujących się obrotem nieruchomościami od kilkunastu lat. Segmentem apartamentów wakacyjnych, condo- i aparthoteli zajmujemy się od początku jego istnienia na polskim rynku. Znamy większość inwestycji tego typu już funkcjonujących i powstających obecnie w Polsce.

5-10%
Rentowności z inwestycji osiągają nasi klienci
0
Tyle inwestycji mamy w swojej ofercie
0
Lat w branży i doświadczenia
0
Zrealizowanych transakcji

Poznaj nasz zespół

Barbara Wysocka

Prezes Zarządu,
założyciel Property&Homes,
Doradca ds. inwestycji

Ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, studia podyplomowe z zakresu Pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i Zarządzania nieruchomościami w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Zdała egzamin państwowy i uzyskała licencję Pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 13878.

Obrotem nieruchomościami zajmuje się od 2008 roku. Początkowo związana kilka lat z największym sieciowym pośrednikiem w Polsce, na stanowiskach doradcy ds. nieruchomości, kierownika i dyrektora kilku oddziałów spółki. Od 2014 roku założyciel i prezes spółki Property & Homes, odpowiedzialna za rozwój filii Property & Homes - Apartamenty. Zajmuje się sprzedażą apartamentów wakacyjnych i inwestycyjnych oraz doradztwem dla inwestorów w zakresie inwestycji typu condo i aparthotelowych.

Zainteresowana rynkiem condo- i aparthoteli w Polsce i za granicą, sprzedażą i marketingiem, prywatnie podróżnik i miłośnik długodystansowych rajdów na orientację.

Paulina Gliszczyńska

Prokurent,
Współwłaściciel,
Doradca ds. inwestycji

Ukończyła studia wyższe na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu ze stopniem magistra, specjalizacja hotelarstwo. Następnie studia podyplomowe z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, wydział Prawa i Administracji.
Zdała egzamin państwowy i uzyskała licencję Pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 16848.

Swoje doświadczenie zdobywała pracując dla największego biura pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Polsce, początkowo na stanowisku doradcy ds. nieruchomości, a następnie na stanowisku starszego managera ds. nieruchomości inwestycyjnych. Od 2014 roku współpracuje z Property&Homes – Apartamenty. Zajmuje się sprzedażą apartamentów wakacyjnych i inwestycyjnych oraz doradztwem w tym zakresie. Od 2018 roku współwłaściciel w spółce Property&Homes.


Prywatnie mama dwójki wspaniałych córek. W wolnych chwilach lubi oddawać się narciarstwu i podróżom.

Beata Oleszkiewicz

Asystentka Oddziału

Ukończyła studia wyższe na wydziale Turystyki Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, uzyskała też tytuł magistra gospodarki przestrzennej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz ukończyła studia podyplomowe z zakresu Pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i Zarządzania nieruchomościami w Szczecinie, zakończone zdanym egzaminem.

W sprzedaży pracuje od 2005 roku, obrotem nieruchomościami zajmuje się od 2016 roku. Za największą wartość w obsłudze klienta uważa zaangażowanie i rzetelnie przedstawiane fakty oraz dbałość o detale. Klientów – zarówno sprzedających jak i kupujących obsługuje zawsze tak, jak sama chciałaby być obsługiwaną. Zajmuje się sprzedażą apartamentów wakacyjnych i inwestycyjnych oraz doradztwem dla inwestorów w zakresie inwestycji typu condo i aparthotelowych.

Zainteresowana rynkiem nieruchomości wakacyjnych i inwestycyjnych w Polsce i Europie, zagadnieniami sprzedażowymi i marketingiem oraz poszukiwaniem nowych, atrakcyjnych lokalizacji. Prywatnie – uzależniona od biegania i sportu oraz podróży, szczególnie w odległe i zielone zakątki świata.

Karolina Król

Doradca ds. Nieruchomości

Ukończyła studia wyższe na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu ze stopniem magistra, specjalizacja hotelarstwo. Uzyskała tytuł BA in Business Management w National Louis University. Następnie skończyła studia podyplomowe z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i wyceny nieruchomości na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie.
Zdała egzamin państwowy i uzyskała licencję Pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 26108.

Od 2019 roku współpracuje z Property&Homes – Apartamenty. Zajmuje się sprzedażą apartamentów wakacyjnych i inwestycyjnych oraz doradztwem w tym zakresie.

Prywatnie człowiek spełniony, ubóstwiający wyzwania. W wolnych chwilach lubi nurkować i podróżować.

Należymy do

Skontaktuj sie z nami i zacznij
skutecznie inwestować swój kapitał