Idź w dół

Baza wiedzy

Condo, apartament wakacyjny z podziałem zysków, czy mieszkanie na własny użytek? Nie wiesz, w jaki typ nieruchomości zainwestować? Zajrzyj do naszej bazy wiedzy! Poniżej znajdziesz zestawienie artykułów, z których dowiesz się wszystkiego na temat nieruchomości wakacyjnych. Naszym celem jest dopasowanie inwestycji do potrzeb i możliwości Klienta.

26
01

O przewadze umów na wyłączność i o pośrednikach-hienach

Miałam pisać dziś artykuł dotyczący zakupu apartamentu wakacyjnego na własny użytek, jako że w ostatnim, pandemicznym czasie mamy prawdziwy wysyp tego typu transakcji. Jednak kilka sytuacji z ostatnich dni skłoniło mnie do tego, by poruszyć temat umów na wyłączność. Przepełniają mnie one ogromnym żalem do niektórych przedstawicieli mojego zawodu. Dlaczego warto podpisać umowę na wyłączność? Dlaczego nie stosujemy już w naszej firmie innych typów umów? Czym taka umowa różni się od umowy otwartej i jakie są najczęstsze obawy Klientów związane z jej podpisaniem? I co się wydarzyło?

19
05

Zapisu umowy najmu - 11 czynników, na które powinieneś zwrócić uwagę przy zakupie apartamentu w condohotelu - cz. 8/11

Podstawowym parametrem, na jaki zwracają uwagę Kupujący apartament ze stałą stopą zwrotu, jest zazwyczaj rentowność. Jednak ta liczba to nie wszystko! Na jakie inne zapisy umowy najmu powinieneś zwrócić uwagę przy zakupie? Odpowiedź poniżej.