Zmiany zmiany! Wyłącznie wyłączność

Wiosna idzie wielkimi krokami, a wraz z nią zmiany u nas - na rynku wtórnym przechodzimy na umowy na wyłączność!

Od początku marca przechodzimy na umowy na wyłączność - wyłącznie! Chcemy zapewnić Wam - Sprzedającym najwyższy standard obsługi, a umowy otwarte zupełnie temu nie sprzyjają. Wolimy zająć się niewielką liczbą ofert z rynku wtórnego, ale za to móc w pełni efektywnie je promować.

Jeżeli:
⏰ chcesz zaoszczędzić swój czas, by móc spędzić go tak, jak lubisz zamiast zajmować się sprzedażą nieruchomości ⛵️
🎥 masz dość byle-jakości i chcesz, aby Twój apartament prezentował się wyjątkowo
💻 chcesz, by Twoja oferta była profesjonalnie promowana, włączając w to nowoczesne kanały i metody dotarcia do Klienta, jak facebook, grupy zainteresowań, instagram, newsletter, content marketing, a także, by Twoja oferta trafiła do innych pośredników - wszystko w celu sprawnej sprzedaży
✅jesteś osobą, która nie chce słuchać gołosłownych obietnic, a liczy na wsparcie i informację zwrotną w temacie swojej nieruchomości -

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS - serdecznie zapraszamy!

Nie możemy obiecać Ci sprzedaży, tak samo, jak condohotele nie mogą "gwarantować" zysku. Za to możemy obiecać, że zajmiemy się Twoją ofertą z najwyższą starannością, a naszą pracę będziemy systematycznie raportować, by móc doradzić Ci najlepszą strategię dalszych działań.

Dzięki nam będziesz mógł poświęcić swój czas rodzinie, przyjaciołom, hobby czy pracy.

Zapraszamy 🎯

O autorce artykułu:

Barbara Wysocka, Prezes Zarządu Property & Homes Sp. z o.o.

Barbara Wysocka

Prezes Zarządu Property&Homes Sp. z o.o.

Sprzedażą nieruchomości zajmuje się od 2007 roku, w tym od sześciu lat głównie apartamentów wakacyjnych. Posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami, ukończyła kilka kierunków studiów podyplomowych związanych z nieruchomościami i hotelarstwem. Pośredniczyła w sprzedaży setek apartamentów pomagając w transakcjach w największym biurze nieruchomości w Polsce jako kierownik oddziału. Pracowała w Poznaniu, na Śląsku i w Warszawie, obecnie od kilku lat skupia się na terenie nadmorskim i pasa górskiego. Pasjonatka sprzedaży nieruchomości i nowych rozwiązań marketingowych. Prywatnie miłośniczka kajaków, długodystansowych marszy na orientację i kotów :)