Idź w dół

Oferta dla kupującego

Dopasowujemy się do potrzeb naszych Klientów, którzy pragną zainwestować kapitał w nieruchomości wakacyjne. Wiemy, że każdy Klient ma inne oczekiwania, dlatego w ofercie Property & Homes można znaleźć trzy rodzaje inwestycji - apartamenty hotelowe, apartamenty wakacyjne z opcją wynajmu oraz apartamenty przeznaczone do własnego użytku. Pamiętaj, że pomagamy też w uzyskaniu finansowania oraz rozjaśniamy kwestie podatkowe.

Możliwości inwestycji:

 • Apartamenty hotelowe system condo – stała stopa zwrotu
 • Apartamenty wakacyjne z podziałem zysków
 • Apartamenty na własny użytek

Idea

 • stała stopa zwrotu z inwestycji na poziomie 5-8% w skali roku
 • stały dochód z inwestycji przy jednoczesnym wzroście wartości nieruchomości w czasie
 • bezobsługowość – Klient dokonuje zakupu apartamentu hotelowego, a następnie oddaje go w długoterminowy (średnio ok. 10 lat) najem renomowanemu operatorowi obiektu, otrzymując w zamian stałe wynagrodzenie – niezależne od obłożenia hotelu. Operator odpowiada za administrowanie obiektem, sprzątanie pokoi, reklamę, drobne remonty
 • ograniczona możliwość korzystania z apartamentu – zwykle jest to kilka tygodni poza wysokim sezonem

Dla kogo

Zakup apartamentu w systemie „condo” polecamy osobom zainteresowanym stosunkowo bezpieczną lokatą kapitału przy jednocześnie relatywnie wysokich zyskach z wynajmu. Jest to inwestycja dla osób pragnących dokonać zakupu w obiektach najczęściej bardzo wysokiej klasy, w wyjątkowych lokalizacjach, zwiększających gwarancję wzrostu wartości nieruchomości w skali długoterminowej.

Zakup apartamentu w systemie „condo” jest idealny dla osób mieszkających na stałe za granicą lub w dużej odległości od miejsca zakupu, dysponujących niewielką ilością czasu.

Należy pamiętać o ryzyku związanym ze stabilnością finansową operatora obiektu.

Idea

 • możliwość czerpania atrakcyjnych zysków z wynajmu apartamentu - niekiedy wyższych niż w przypadku systemu „condo”- przy akceptacji braku stałej stopy zwrotu
 • większa elastyczność w dysponowaniu apartamentem
 • Klient dokonuje zakupu apartamentu, a następnie oddaje go w najem operatorowi obiektu lub zewnętrznej firmie, która przejmuje na siebie bieżące zarządzanie ruchem gości; pomiędzy Nabywcą a operatorem następuje zwykle podział zysków z wynajmu, który zależny jest od rzeczywistego obłożenia obiektu

Dla kogo

Zakup apartamentu wakacyjnego w tej opcji polecamy osobom, które chcą w sposób bezpieczny ulokować kapitał, ale jednocześnie są w stanie zaakceptować zmienność dochodów, które są zależne od realnego obłożenia apartamentu.

Zakup takiego apartamentu jest idealny również dla osób, którym zależy na większej elastyczności w dysponowaniu własnym apartamentem.

Idea

 • inwestycja w ciekawą nieruchomość w wyjątkowej lokalizacji, będącą przyjemnym miejscem wypoczynku dla inwestora
 • wzrost wartości nieruchomości w perspektywie wieloletniej
 • długoterminowa lokata kapitału bez osiągania stałych dochodów z wynajmu, jednak stanowiąca ochronę środków finansowych przed wzrostem inflacji

Dla kogo

Zakup polecamy osobom pragnącym zainwestować środki w atrakcyjną, świetnie zlokalizowaną, często ekskluzywną nieruchomość, której wartość w perspektywie czasu najprawdopodobniej wzrośnie.

Naszym klientom oferujemy:

oferta z rynku pierwotnego

ofertę z rynku pierwotnego

obsługa prawna

obsługę prawną

oferty z rynku wtórnego

oferty z rynku wtórnego

doradztwo podatkowe

doradztwo podatkowe

dostęp do branżowej bazy wiedzy

dostęp do branżowej bazy wiedzy

pełna obsługa specjalisty ds. inwestycji

pełną obsługę specjalisty ds. inwestycji

Interesują Cię informacje o najnowszych inwestycjach?

Prześlij formularz, aby otrzymywać najciekawsze propozycje.

Twój zysk to nasza satysfakcja