Idź w dół

Lokalizacje

W ofercie posiadamy nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego między innymi w Świnoujściu, Kołobrzegu, Międzyzdrojach, Szklarskiej Porębie, Karpaczu i wielu innych lokalizacjach w Polsce jak i zagranicą. Stale monitorujemy rynek, uczestniczymy w konferencjach branżowych. Naszą ofertę stale poszerzamy o kolejne ciekawe propozycje.

Wybierz interesującą Cię lokalizację i zobacz,
dlaczego właśnie tam warto zainwestować

Polska

Na przestrzeni lat Polska zyskała na swojej atrakcyjności, w kraju utworzyły się całoroczne resorty, które cieszą się dużym zainteresowaniem wypoczynkowym jak i sanatoryjnym. Północ oraz południe kraju wiodą prym jeśli chodzi o turystykę. Polska może się pochwalić szeroką ofertą atrakcji dla zwiedzających, przez swoją różnorodność geograficzną jak dostęp do morza oraz gór, zadowoli nawet najbardziej wymagających gości.


Jednym z najpopularniejszych rejonów wypoczynkowych w Polsce jest pas nadmorski, wybrzeże Bałtyku to najbardziej oblegane miejsce w kraju. Corocznie odwiedzają ten region miliony turystów zarówno z Polski, jak i zagranicy. Na środkowym Pomorzu najczęściej odwiedzany jest Kołobrzeg, Mielno i Ustka. Mieszkańcy zachodniej Polski, na wypoczynek nad morzem wybierają Świnoujście i Międzyzdroje.

Pokaż oferty

Interesują Cię informacje o najnowszych inwestycjach?

Prześlij formularz, aby otrzymywać najciekawsze propozycje.