Mieszkanie, 1 pokój 27m²
Kołobrzeg
nr oferty PHO-MS-2531
335 000zł
27m²
12 258zł / m²
Typ oferty:
sprzedaż
Forma własności:
własność
Rodzaj budynku:
aparthotel
Rok budowy:
2007
Piętro:
3p/4
Balkon:
nie
Opiekun oferty
Paulina Kaczmarek
tel.: 797445820
e-mail: paulina.kaczmarek@propertyhomes.pl


Opis nieruchomości

OBNIŻKA CENY!!!

Polecam na sprzedaż apartament w Sand Hotel **** w odległości 150 metrów od morza.

Apartament o powierzchni 27,33 mkw mieści się na 3 piętrze i składa się z: pokoju, łazienki i holu. Wyposażenie zawarte jest w cenie.

Gwarancja wynajmu: rocznie 19.800 zł netto + 23% VAT, umowa najmu obowiązuje do 2021 roku.
Z apartamentu można korzystać 28 dni w roku lub z innych obiektów dewelopera w ramach Klubu Wakacyjnego (Kołobrzeg, Świnoujście, Ustronie Morskie, Szklarska Poręba).

W budynku hotelu znajduje się centrum Spa&Wellness z gabinetami masażu i gabinetami kosmetycznymi, basen ze strefą łaźni i saunami, restauracja, sale konferencyjne i sala bankietowa.

Podana cena jest ceną netto, należy doliczyć podatek VAT 23% (sprzedający wystawia fakturę).

Polecam!

W ofercie posiadamy również inne apartamenty nad polskim morzem i w górach, z gwarancja wynajmu lub bez.


Kontakt:
Paulina Kaczmarek, tel. +48 797 445 820.

www.apartamenty.propertyhomes.pl

 

PROPERTY & HOMES Sp. z o.o. informuje, że dane zamieszczone w ofercie mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeks cywilny, jak również nie stanowią oferty w postaci elektronicznej w rozumieniu art. 66 ¹ Kodeksu cywilnego.

PROPERTY & HOMES Sp. z o.o. informuje, że dane w ofercie nie stanowią usługi doradztwa finansowego, prawnego i podatkowego oraz nie należy ich traktować jako rekomendacji dotyczących podjęcia decyzji inwestycyjnej.

PROPERTY & HOMES Sp. z o.o. dołożyło należytych starań, aby zamieszczone w ofercie informacje były rzetelne i oparte na kompetentnych źródłach, jednak nie może zagwarantować ich poprawności, zupełności i aktualności. Materiał opracowany i prezentowany w ofercie ma charakter wyłącznie informacyjny a ryzyko wykorzystania informacji zamieszczonych w ofercie, w zakresie podjęcia decyzji inwestycyjnej, ponosi wyłącznie odbiorca oferty.


 

Property & Homes - Apartamenty od kilku lat zajmuje się sprzedażą apartamentów wakacyjnych i inwestycyjnych nad polskim morzem, w górach i dużych miastach. Posiadamy bazę kilkuset ofert zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego. Współpracujemy z największymi inwestorami budującymi projekty typu condo i apartamentowe. Znajdą Państwo u nas nieruchomości z gwarantowanym najmem (stałą stopą zwrotu z inwestycji) jak i z możliwością wynajmu poprzez zewnętrzne firmy, z podziałem zysków. Oferujemy także apartamenty typu "second home", do własnego wykorzystania.

Property & Homes - Apartamenty współpracuje także z zagranicznymi firmami i inwestorami, oferując nieruchomości np. w Hiszpanii czy Azji Południowo-Wschodniej.

Pomożemy Państwu w uzyskaniu finansowania wybranej inwestycji.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, tak byśmy mogli przygotować sprofilowaną dla Państwa ofertę i doradzić w wyborze apartamentu.


Kontakt: Barbara Wysocka +48 663532265, Paulina Gliszczyńska +48601406659.

apartamenty.propertyhomes.pl

Lokalizacja