O nas
Kim jesteśmy?
Nasze wartości
Firma Property&Homes została założona przez pasjonatów rynku nieruchomości. Mając wieloletnie doświadczenie korporacyjne w branży postanowiliśmy uniezależnić nasze działania i postawić na indywidualne, profesjonalne podejście do naszych Klientów.

Twoje zadowolenie stanowi dla nas najwyższą wartość; chcemy, aby Klienci korzystający z naszych usług zostali obsłużeni w najwyższej jakości standardzie, kompleksowo i wyjątkowo.
Usługi
Oprócz pomocy w sprzedaży, zakupie czy wynajmie nieruchomości oferujemy naszym Klientom doradztwo finansowe związane z kredytowaniem i inwestowaniem wolnych środków.

Pomożemy Ci w zaprojektowaniu wymarzonego wnętrza i realizacji pomysłu.

Ponadto zaproponujemy szereg usług dodatkowych związanych z ubezpieczeniem mieszkania czy przeprowadzką.
Co nas wyróżnia?
Każda nieruchomość jest niepowtarzalna! Dlatego stawiamy na indywidualne podejście do każdej transakcji. Możesz liczyć na naszą pomoc nie tylko w zakresie oszacowania wartości nieruchomości czy formalnościach- podpowiemy Ci również, jak dokonać delikatnych zmian w aranżacji mieszkania aby je uatrakcyjnić lub wykonamy dla niego dedykowany projekt wnętrza.

Klient Kupujący może u nas liczyć na pełen przekrój informacji o rynku nieruchomości, prezentację ofert z rynku wtórnego i pierwotnego i pełne bezpieczeństwo transakcji.

Twoja satysfakcja to nasz sukces

Założyciel
Barbara Wysocka
Prezes zarządu
Ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, studia podyplomowe z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i zarządzania nieruchomościami w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Zdała egzamin państwowy i uzyskała licencję Pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 13878.
Prywatnie uczestnik długodystansowych marszów na orientację, miłośnik podróży, spływów kajakowych, geocachingu i aktywnego spędzania czasu.
Obrotem nieruchomościami zajmuje się od 2008r. Od początków swojej kariery związana z największą na polskim rynku korporacją w branży obrotu nieruchomościami Home Broker SA na stanowiskach doradcy ds. nieruchomości, kierownika i dyrektora kilku oddziałów spółki w Polsce.


Obecnie założyciel i prezes spółki Property&Homes Sp. z o.o., zajmuje się sprzedażą nieruchomości wakacyjnych i inwestycyjnych. Interesuje się rynkiem nieruchomości w Polsce i inwestycjami w nieruchomości.